Napište nám

7 + 5

Úspěchy našich žáků ve sportovních soutěžích

PŘEHAZOVANÁ – OKRESNÍ KOLO – HODONÍN
 
        Velmi kvalitní výsledek zaznamenalo naše družstvo složené z děvčat a chlapců čtvrtého a pátého ročníku na okresním kole v přehazované, když po skvělém výkonu obsadilo pěkné druhé místo. Sestava: Adéla Janků, Nina Nekardová, Barbora Krausová, Hana Jandová, Aneta Kolajová, Martin Miškeřík, Jakub Švrček, David Klimas, Adam Trýska, Matěj Mišík. Gratulujeme.
 
NOHEJBAL – OKRESNÍ KOLO – VELKÁ NAD VELIČKOU
 
        Jako již tradičně se naše škola zhostila pořadatelství okresního přeboru žáků v nohejbale trojic. V kategoriích mladších i starších žáků se sešlo pět nejlepších družstev z okresu. V kategorii mladších žáků naplnili hráči ambice a zvítězili ve všech utkáních, když pouze z Vracovem ztratili set po vítězství 2:1. Na úspěchu se podíleli Zdeněk Melichar, Libor Zvonič, Petr Holubík a také žák 5. třídy Robin Čambal. Pořadí: 1. Velká nad Veličkou, 2, Kyjov, Joklíka,  3. Dolní Bojanovice. V kategorii starších žáků zvítězili Dolní Bojanovice, naši hrači obsadili 4. místo. V závěrečném zápase se jim ale vítěze podařilo 2:1 porazit. V této věkové kategorii reprezentovali: Martin Rumíšek, Vít Procházka, Adam Šebesta a záda jim kryl Mirek Kománek. 
 
 
NOHEJBAL – OKRSKOVÉ KOLO – VELKÁ NAD VELIČKOU
 
        Kvalitní výsledek zaznamenali naši chlapci již tradičně v nohejbalu trojic, kde mladší družstvo obsadilo 1. místo a starší 2. místo.
 
FLORBAL – OKRSKOVÉ KOLO – VELKÁ NAD VELIČKOU
 
        V úterý 12. 11. proběhlo ve Velké nad Veličkou okrskové kolo ve florbale mladších chlapců. Družstvo našich žáků podalo ve všech utkáních velmi dobré výkony. Tým v pěti zápasech (Lipov, Veselí nad Moravou - Hutník, Kuželov, Hroznová Lhota, CZŠ Veselí nad Moravou) nasázel svým soupeřům 13 branek a se ziskem 9 bodů obsadil pěkné třetí místo.
 
PLAVÁNÍ – OKRESNÍ FINÁLE – RATÍŠKOVICE
 
     Děvčata a kluci naší základní školy vzorně reprezentovali na okresním finále v Ratíškovicích, kde při plaveckých soutěžích dívky vybojovaly v nejmladších věkové kategorii třetí místo a chlapci svou kategorii s přehledem vyhráli.
 
MEZINÁRODNÍ TURNAJ – POLSKO  

     Již jedenáctá návštěva družebního města přinesla opět spoustu radosti pro reprezentaci naší základní školy. Tým děvčat obsadil ve florbalovém turnaji třetí místo. Ještě lépe se vedlo chlapcům, kteří bez jediné prohry zaslouženě vyhráli turnaj ve florbale a následujicí den vybojovali krasné druhé místo ve fotbalovém turnaji šesti mezinárodních výběrů. 

 
STOLNÍ TENIS – ŠKOLNÍ KOLO
 

     V pondělí 7. 10. 2019 se uskutečnilo školní kolo tohoto populárního sportu. Děvčata a chlapci soutěžili ve dvou věkových kategoriích. Celkem se do turnaje prezentovalo kolem třiceti sportovních talentů. 

Kategorie I., 6. - 7. ročník
 
Dívky:      1. Kohútová Julie
                2. Maňáková Nikol
                3. Kolajová Vendula
 
Chlapci:    1. Mišík Matěj
                 2. Pachl Erik
                 3. Zvonič Libor, Sládek Jiří
 
Kategorie II., 8. - 9. ročník
 
Dívky:       1. Čajková Zuzana
                 2. Sťahlová Aneta
                 3. Macková Adina, Kuricová Tereza
 
Chlapci:    1. Procházka Vít
                 2. Malečík Matěj
                 3. Miškeřík Dominik, Rumíšek Martin
 
ZÁTOPKOVA PĚTKA – HROZNOVÁ LHOTA
 
     V pátek 4. 10. proběhl v Hroznové Lhotě již 22. ročník štafetového běhu, který přinesl kromě krásného podzimního počasí i výborné sportovní výkony. Štafeta našich chlapců a děvčat vybojovala pěkné 3. místo.
 
ZÁTOPKŮV PŮLMARATON – HROZNOVÁ LHOTA
 
     Letošní již 23. ročník této tradiční atletické soutěže byl opět velmi úspěšný pro družstvo naší základní školy, které v silné konkurenci obsadilo krásné 2. místo. 
 
PŘESPOLNÍ BĚH – ŠKOLNÍ KOLO
 

    Dne 12. 9. 2019 proběhlo školní kolo přespolního běhu pro žáky I. a II. stupně. Závodnice a závodníci byli rozděleni do třech věkových kategorií. Celkem se do soutěže zapojilo 149 chlapců a dívek. Všem závodníkům děkujeme za aktivní účast a medailistům jednotlivých kategorií gratulujeme.

Kategorie I., 1. - 3. ročník
 
Dívky:      1. Štípská Aneta
                2. Režňáková Timea
                3. Hořčicová Kamila
 
Chlapci:   1. Chrenčík Filip
                2. Čupera Jakub
                3. Kadubec David
 
Kategorie II., 4. - 5. ročník
 
Dívky:      1. Janků Adéla
                2. Krausová Barbora
                3. Kománková Karla
 
Chlapci:    1. Pinkava Matěj
                 2. Klimas David
                 3. Miškeřík Martin
 
Kategorie III., 6. - 7. ročník
 
Dívky:       1. Macháčková Simona
                 2. Holčíková Anna
                 3. Melichárková Denisa
 
Chlapci:    1. Melichar Zdeněk
                 2. Slovák Adam
                 3. Břeň Radim
 
SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – REPUBLIKOVÉ FINÁLE - BRNO

   Zuzana Čajková vybojovala 9. místo v republikovém finále ve víceboji ziskem 7 348 bodů. Celkem v této věkové kategorii startovalo 103 nejlepších dívek z celé ČR. Zuzka se na republikové finále probojovala již potřetí a opět svými výbornými výkony vzorně reprezentovala naši základní školu. Letos si atmosféru republikového finále vyzkoušela i Aneta Sťahlová, která v kategorii starších děvčat obsadila taktéž pěkné 9. místo (7146 bodů). Celkem v této věkové kategorii startovalo 19 nejlepších děvčat z celé ČR. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým sportovním výsledkům. 

© 2011 - Masarykova základní škola Velká nad Veličkou • Realizace web studio dat