Školní parlament

Školní parlament je spojnicí mezi žáky a učiteli a také mezi žáky a vedením školy. Měl by přinášet podněty ze strany členů parlamentu i ostatních žáků k lepšímu fungování komunikace mezi žáky a učitelským sborem a ke zlepšení podmínek pro školní práci i další pobyt žáků ve škole. Školní parlament dále působí preventivně proti sociálně patologickým jevům jako je např. šikana a fyzické nebo psychické obtěžování. Členové parlamentu jsou voleni na jeden rok, vždy dva zástupci z jedné třídy (5. – 9. ročník). Parlament se řídí Statutem školního parlamentu, který vymezuje činnost a cíle parlamentu.

ZÁSTUPCI ŽÁKŮ 5. – 9. ROČNÍKU ŠKOLNÍHO ROKU 2018 - 2019
5. ROČNÍK: Jolana Jagošová, Adam Valášek
6. ROČNÍK: Alžběta Hašová, Jiří Sládek
7. ROČNÍK: Tereza Krausová, Lukáš Lipár