Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Pondělí 17. června 2019 v 17 hodin.

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

informační schůzka týkající se nástupu Vašeho dítěte do 1. ročníku naší základní školy se uskuteční v pondělí 17. června 2019 v 17 hodin.

Na této schůzce se dozvíte aktuální informace o zahájení školního roku, nákupu školních potřeb, zápisu do školní družiny i placení stravného ve školní jídelně.

Budeme připraveni odpovědět na všechny dotazy týkající se nástupu Vašeho dítěte do školy, organizace školního roku a náležitostí spojených s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku.

Na schůzce se bude probírat mnoho organizačních záležitostí, proto není nutné, aby byli budoucí prvňáčci na této schůzce s Vámi.

Nemůžete-li se na tuto schůzku dostavit, sdělte nám to, abychom Vám mohli později předat všechny aktuální informace.

Těšíme se na shledání s Vámi.