Úspěchy našich žáků ve sportovních soutěžích

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – REPUBLIKOVÉ FINÁLE - BRNO
   Veronika Štipčáková vybojovala 9. místo v republikovém finále ve víceboji ziskem 7 440 bodů. Celkem v této věkové kategorii startovalo 23 nejlepších dívek z celé ČR.
     V soutěži mladších dívek se Zuzana Čajková umístila na 14. místě se ziskem 6 852 bodů. Celkem v této věkové kategorii startovalo 41 nejlepších závodnic z celé ČR.

PŘESPOLNÍ BĚH – OKRESNÍ FINÁLE - HODONÍN
    V další atletické soutěži se naše základní škola stala 3. nejlepší školou okresu Hodonín. Nejkvalitnější výkon podalo družstvo starších děvčat, které ve své věkové kategorii obsadilo krásné 1. místo a zaslouženě postoupilo na krajské finále.

ZÁTOPKOVA PĚTKA – HROZNOVÁ LHOTA
  V konkurenci 8 vesnických základních škol se podařilo našim nejmladším atletickým nadějím vybojovat pěkné 3. místo.

ZÁTOPKŮV PŮLMARATON – HROZNOVÁ LHOTA
    Letošní již 21. ročník této tradiční sportovní soutěže byl mimořádně úspěšný pro naše atletky a atlety, když po roce snažení a tréninku zaslouženě zvítězili a získali tak titul nejlepší vesnické školy okresu Hodonín.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ - POLSKO
    Z mezinárodního turnaje v Polsku naši sportovci přivezli 2 cenné kovy. Nejdříve dívky vyhrály velmi vyrovnaný florbalový turnaj a poté na ně úspěšně navázal florbalový tým chlapců, když opět v silné zahraniční konkurenci nenašel přemožitele a s přehledem zvítězil.

STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ FINÁLE – HODONÍN
     Nejlepšího výsledku dosáhly mladší a starší dívky, které obsadily ve svých věkových kategoriích 3. místo.

FLORBAL – OKRESNÍ FINÁLE – DAMBOŘICE
     Dlouhodobě vysokou kvalitu florbalových týmů potvrdil opět výkon družstva mladších děvčat, které v konkurenci 6 nejlepších okresních kolektivů vybojovalo pěkné 2. místo.

FLORBAL – OKRESNÍ FINÁLE – DOLNÍ BOJANOVICE
       Podobně úspěšné, jako jejich mladší kolegyně, byly i starší děvčata, které získaly cenné 3. místo (7 startujících týmů).

NOHEJBAL – OKRESNÍ FINÁLE – VELKÁ NAD VELIČKOU                       Kvalitní výsledek zaznamenali naši chlapci již tradičně v nohejbalu trojic, kde družstvo mladších chlapců obsadilo pěkné 2. místo.

HÁZENÁ – KRAJSKÉ FINÁLE – BRNO
     O aktuálně poslední sportovní úspěch se postaral házenkářský tým děvčat, který přivezl z krajského finále zlaté medaile a zaslouženě postoupil na republikovou eliminaci mezi nejlepších 14 týmů ČR.

HÁZENÁ – REPUBLIKOVÁ ELIMINACE – BRNO
     Naše házenkářky pokračují ve skvělých výkonech. Tentokrát to bylo vítězství na republikové eliminaci v Brně a postup na republikové finále mezi nejlepších 6 družstev ČR.

Všem žákyním a žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší základní školy a gratulujeme k dosaženým sportovním výsledkům.