Úspěchy našich žáků ve sportovních soutěžích

ZÁTOPKOVA PĚTKA – HROZNOVÁ LHOTA

V pátek 5. 10. proběhl v Hroznové Lhotě již 21. ročník štafetového běhu, který přinesl kromě krásného podzimního počasí i výborné sportovní výkony. Štafeta našich chlapců a děvčat vybojovala krásné 1. místo.

ZÁTOPKŮV PŮLMARATON – HROZNOVÁ LHOTA
     Letošní již 22. ročník této tradiční sportovní soutěže byl opět velmi úspěšný pro naše sportovce, když po roce snažení a tréninku zaslouženě zvítězili a získali tak titul nejlepší vesnické školy okresu Hodonín.

PŘESPOLNÍ BĚH – OKRESNÍ FINÁLE – HODONÍN
     V další atletické soutěži se naše základní škola stala 3. nejlepší školou okresu Hodonín (13 startujících škol). Nejkvalitnější výkon podalo družstvo starších děvčat, které ve své věkové kategorii obsadilo pěkné 2. místo.

PŘESPOLNÍ BĚH – ŠKOLNÍ KOLO
    Dne 10. 9. 2018 proběhlo školní kolo přespolního běhu pro žáky I. a II. stupně. Závodnice a závodníci byli rozděleni do třech věkových kategorií. Celkem se do soutěže zapojilo 148 chlapců a dívek. Všech závodníkům děkujeme za aktivní účast a medailistům jednotlivých kategorií gratulujeme.

Kategorie I., 1. - 3. ročník

2. Procházka Vít
               3. Lipár Lukáš

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – REPUBLIKOVÉ FINÁLE - BRNO
   Zuzana Čajková vybojovala 21. místo v republikovém finále ve víceboji ziskem 7 235 bodů. Celkem v této věkové kategorii startovalo 72 nejlepších dívek z celé ČR. Zuzka se na republikové finále probojovala již podruhé a opět svými výbornými výkony vzorně reprezentovala naši základní školu. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým sportovním výsledkům.