Úspěchy našich žáků ve sportovních soutěžích

NOHEJBAL – OKRESNÍ FINÁLE – VELKÁ NAD VELIČKOU

Velmi kvalitní výsledek zaznamenali naši chlapci již tradičně v nohejbalu trojic, kde mladší družstvo obsadilo 4. místo a starší nepoznalo hořkost porážky a zaslouženě celý turnaj vyhrálo.

FLORBAL – OKRSKOVÉ KOLO – VELKÁ NAD VELIČKOU

Dne 13. 11. proběhlo ve Velké nad Veličkou okrskové kolo ve florbale mladších chlapců. Družstvo našich žáků podalo ve všech utkáních výborné výkony. Tým v pěti zápasech (Lipov, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Kuželov, Hroznová Lhota, Veselí nad Moravou) nepoznal hořkost porážky a zaslouženě postoupil do okresního finále.

PLAVÁNÍ – OKRESNÍ FINÁLE – RATÍŠKOVICE

Děvčata a kluci naší základní školy vzorně reprezentovali i na okresním finále v Ratíškovicích, kde při plaveckých soutěžích vybojovali v nejmladších věkových kategoriích chlapců a dívek dvě druhá místa.

STOLNÍ TENIS – OKRESNÍ FINÁLE – HODONÍN

Družstvo našich starších děvčat nepoznalo v kvalitní konkurenci šesti základních škol hořkost porážky a zaslouženě vybojovalo 1. místo. Krásně je svým výsledkem doplnily mladší dívky, které obsadily 3. místo.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ – POLSKO

Jubilejní desátá návštěva družebního města přinesla opět spoustu radosti pro naši základní školu. Děvčata srdnatě bojovala v mezinárodní konkurenci pěti týmů a po třech vítězstvích a jedné porážce obsadila pěkné druhé místo. Ještě o něco lépe se vedlo chlapcům, kteří bez jediné prohry zaslouženě vyhráli a mohli tak převzít cenný pohár pro vítěze.

ZÁTOPKOVA PĚTKA – HROZNOVÁ LHOTA

V pátek 5. 10. proběhl v Hroznové Lhotě již 21. ročník štafetového běhu, který přinesl kromě krásného podzimního počasí i výborné sportovní výkony. Štafeta našich chlapců a děvčat vybojovala krásné 1. místo.

ZÁTOPKŮV PŮLMARATON – HROZNOVÁ LHOTA
     Letošní již 22. ročník této tradiční sportovní soutěže byl opět velmi úspěšný pro naše sportovce, když po roce snažení a tréninku zaslouženě zvítězili a získali tak titul nejlepší vesnické školy okresu Hodonín.

PŘESPOLNÍ BĚH – OKRESNÍ FINÁLE – HODONÍN
     V další atletické soutěži se naše základní škola stala 3. nejlepší školou okresu Hodonín (13 startujících škol). Nejkvalitnější výkon podalo družstvo starších děvčat, které ve své věkové kategorii obsadilo pěkné 2. místo.

PŘESPOLNÍ BĚH – ŠKOLNÍ KOLO
    Dne 10. 9. 2018 proběhlo školní kolo přespolního běhu pro žáky I. a II. stupně. Závodnice a závodníci byli rozděleni do třech věkových kategorií. Celkem se do soutěže zapojilo 148 chlapců a dívek. Všech závodníkům děkujeme za aktivní účast a medailistům jednotlivých kategorií gratulujeme.

Kategorie I., 1. - 3. ročník

2. Procházka Vít
               3. Lipár Lukáš

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – REPUBLIKOVÉ FINÁLE - BRNO
   Zuzana Čajková vybojovala 21. místo v republikovém finále ve víceboji ziskem 7 235 bodů. Celkem v této věkové kategorii startovalo 72 nejlepších dívek z celé ČR. Zuzka se na republikové finále probojovala již podruhé a opět svými výbornými výkony vzorně reprezentovala naši základní školu. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým sportovním výsledkům.