Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy ZŠ proběhne ve středu 25. 4. 2018 v době od 14 - 17 hodin.

Ředitelství Masarykovy základní školy ve Velké nad Veličkou oznamuje, že zápis do 1. třídy ZŠ proběhne ve středu 25. 4. 2018 v době od 14 – 17 hodin.

Zápis se týká dětí, které dosáhnou do 31. srpna 2018 šest let věku, tj. dětí narozených od 1. září 2011 do 31. srpna 2012.

K zápisu se dostaví rodiče s dítětem osobně a přinesou doklad o rodném čísle dítěte (rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče).

K zápisu se dostaví rodiče s dětmi i v tom případě, že budou žádat odklad školní docházky a také děti, které mají odklad v letošním roce.

Upozorňujeme, že podle novely školského zákona je potřeba, aby rodiče, kteří budou pro své dítě žádat odklad zahájení povinné školní docházky, přišli k zápisu již s doporučením školského poradenského zařízení.

Vážení rodiče, vzhledem k dlouhým objednacím termínům ve školských poradenských zařízeních si vyšetření zajistěte včas.