Informace pro rodiče - Otevření škol pro žáky 6., 7., 8. ročníků

Na základě informací MŠMT o postupném uvolňování mimořádných opatření, bude  žákům 2. stupně umožněna od 8. 6. 2020 přítomnost v základní škole zejména z těchto důvodů:

Individuální nebo skupinové (do 15 žáků) konzultace nebo setkání s vyučujícím navazující na vzdělávání na dálku (objasnění nebo upevnění učiva, zadání samostatného učení mimo školu) a v souvislosti s hodnocením vzdělávání za školní rok 2019/2020.

Socializační aktivity.

Vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole.

Odevzdání a převzetí učebnic, učebních pomůcek a školních potřeb.

Předání vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019/2020.

Účast na těchto aktivitách je pro žáky dobrovolná.

Žákova přítomnost ve škole je podmíněna odevzdáním vyplněného čestného prohlášení (uvedené v příloze) v první den nástupu do školy a dvěma rouškami a igelitovým sáčkem k uložení roušky.

O složení skupin a časovém rozvrhu práce budou rodiče informováni prostřednictvím třídních učitelů.

Mgr. František Frýdecký, Ph.D.

Čestné prohlášení.pdf (.pdf, 268.76 KB)