Napište nám

6 + 4

Úspěchy našich žáků ve sportovních soutěžích

FLORBAL – OKRSKOVÉ KOLO – VELKÁ NAD VELIČKOU

V úterý 12. 11. proběhlo ve Velké nad Veličkou okrskové kolo ve florbale mladších chlapců. Družstvo našich žáků podalo ve všech utkáních velmi dobré výkony. Tým v pěti zápasech (Lipov, Veselí nad Moravou - Hutník, Kuželov, Hroznová Lhota, CZŠ Veselí nad Moravou) nasázel svým soupeřům 13 branek a se ziskem 9 bodů obsadil pěkné třetí místo.

PLAVÁNÍ – OKRESNÍ FINÁLE – RATÍŠKOVICE

Děvčata a kluci naší základní školy vzorně reprezentovali na okresním finále v Ratíškovicích, kde při plaveckých soutěžích dívky vybojovaly v nejmladších věkové kategorii třetí místo a chlapci svou kategorii s přehledem vyhráli.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ – POLSKO

Již jedenáctá návštěva družebního města přinesla opět spoustu radosti pro reprezentaci naší základní školy. Tým děvčat obsadil ve florbalovém turnaji třetí místo. Ještě lépe se vedlo chlapcům, kteří bez jediné prohry zaslouženě vyhráli turnaj ve florbale a následujicí den vybojovali krasné druhé místo ve fotbalovém turnaji šesti mezinárodních výběrů.

STOLNÍ TENIS – ŠKOLNÍ KOLO

V pondělí 7. 10. 2019 se uskutečnilo školní kolo tohoto populárního sportu. Děvčata a chlapci soutěžili ve dvou věkových kategoriích. Celkem se do turnaje prezentovalo kolem třiceti sportovních talentů.

ZÁTOPKOVA PĚTKA – HROZNOVÁ LHOTA

V pátek 4. 10. proběhl v Hroznové Lhotě již 22. ročník štafetového běhu, který přinesl kromě krásného podzimního počasí i výborné sportovní výkony. Štafeta našich chlapců a děvčat vybojovala pěkné 3. místo.

ZÁTOPKŮV PŮLMARATON – HROZNOVÁ LHOTA

Letošní již 23. ročník této tradiční atletické soutěže byl opět velmi úspěšný pro družstvo naší základní školy, které v silné konkurenci obsadilo krásné 2. místo.

PŘESPOLNÍ BĚH – ŠKOLNÍ KOLO

Dne 12. 9. 2019 proběhlo školní kolo přespolního běhu pro žáky I. a II. stupně. Závodnice a závodníci byli rozděleni do třech věkových kategorií. Celkem se do soutěže zapojilo 149 chlapců a dívek. Všem závodníkům děkujeme za aktivní účast a medailistům jednotlivých kategorií gratulujeme.

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – REPUBLIKOVÉ FINÁLE - BRNO

Zuzana Čajková vybojovala 9. místo v republikovém finále ve víceboji ziskem 7 348 bodů. Celkem v této věkové kategorii startovalo 103 nejlepších dívek z celé ČR. Zuzka se na republikové finále probojovala již potřetí a opět svými výbornými výkony vzorně reprezentovala naši základní školu. Letos si atmosféru republikového finále vyzkoušela i Aneta Sťahlová, která v kategorii starších děvčat obsadila taktéž pěkné 9. místo (7146 bodů). Celkem v této věkové kategorii startovalo 19 nejlepších děvčat z celé ČR. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým sportovním výsledkům.

© 2011 - Masarykova základní škola Velká nad Veličkou • Realizace web studio dat